نتایج جستجو برای عبارت :

چابهار

امام جمعه اهل سنت زاهدان گفت: بندر چابهار قابلیت تبدیل شدن به مرکز بزرگ تجاری و تخلیه و بارگیری منطقه را دارد و این امر محقق خواهد شد.
به گزارش شریعت نیوز  ، وبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، مولوی  عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه اهل سنت زاهدان عصر امروز در بازدید از زیرساخت ها، تجهیزات، اسکله‌ها و ساختمان‌های عملیاتی بندر شهید بهشتی چابهار اظهار کرد: بندر چابهار به عنوان بزرگترین بندر اقیانو
رئیس مرکز بهداشت چابهار در جنوب سیستان وبلوچستان: انبار یکی از کارخانه‌های مشهور ساخت کیک و شکلات که بیش‌از ۳۰ هزار کیک مشکوک به حاوی قرص در این شهرستان بود تا بررسی‌های دقیق پلمب شد.
پنج شنبه ، ۲۱ آذر ۹۸@IrNews_24
[عکس 800×628]
مشاهده مطلب در کانال
تولید آناناس در چابهار
وزیر جهاد کشاورزی در روز گذشته از گلخانه آناناس در چابهار دیدار کرد و افزود: "شرایط گرمایی و نور در چابهار بهترین وضعیت را برای رشد و تولید گیاهان گرمسیری ایجاد میکند.
محمود حجتی گفت که در سال ۹۶الی ۹۷ نهال آناناس را وارد میکردیم اما و می توانیم از طریق تولید این محصول در مناطقی مانند چابهار به خود کفایی در زمینه کشت آناناس برسیم.
حجتی گفت: تولید آناناس در گلخانه و زمین های کوچک خانگی نیز می تواند انجام و برداشته شود.
نو
در چابهار با پیمودن ۱۰۰ کیلومتر می‌توان جاذبه‌هایی منحصر به فرد دید که در جهان کمیاب است از کوه‌های مریخی که نمونه‌اش در آمریکای جنوبی است، تا تلاقی کویر و دریا که در آفریقا دیده می‌شود. مردم چابهار بلوچ هستند، و به گویش بلوچی سخن می‌گویند. اکثرشان اهل سنت و بسیار خونگرم و مهمان نوازند.
همجواری منطقه آزاد چابهار با دریا، نزدیکی به مدار رأس‌السرطان و قرار گرفتن در مسیر بادهای موسمی شبه قاره هند و جبهه‌های استوایی موجب شده است که دارای آ
سلام
دوست دارم از آنجایی که به ایرانگردی علاقه زیادی دارم اولین پستم رو از خاطرات سفر به چابهار شروع کنم
مقدمه :
اواخر سال 86 و اوایل سال 87 در حالی که یه جوان 21 ساله بودم و چندماهی از شروع به کارم در شرکت خصوصی نگذشته بود که ماموریت کاری خوردم به چابهار و 6 ماه آشنایی کامل با بلوچستان ...
پائیز 97 : اواسط پائیز پیشنهاد سفر به چابهار رو با خانمم(نجاح) و پسرم(آرین)در میان گذاشتم و گفتم میخوام بعد از 11 سال دوباره برگردم چابهار و خاطرات قبلم رو زنده کنم
سواحل زیبای چابهارچابهار یکی‌از شهرهای جنوب خاوری استان سیستان و بلوچستان و فقط بندر اقیانوسی میهن است که در کرانه دریای عمان و اقیانوس هند جای دارد . همین فرمان سواحل صخره ای را درین حیطه به‌وجود آورده که امواج بعداز برخورد با آنان گاه تا پنج متر نقطع ی عطف میگیرند .لنگرگاه چابهار امکان پهلوگیری کشتی‌ های اقیانوس‌ پیما را دارااست و از بخش ها آزاد تجاری جمهوری اسلامی ایران به حساب آورده می شود . جلوه های طلوع و غروب خور
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چابهار 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
دانشگاه علمی کاربردی دانشگاهی می باشد که وابسته به وزارت علوم تحقیقات است، این دانشگاه تنها متولی نظام آموزش عالی علمی کاربردی می باشد. هدف دانشگاه علمی کاربردی فراهم کردن دستگاه های اجرایی دولتی و غیر دولتی و ایحاد زمینه ی مشارکت سازمان ها می
به گزارش همشهری آنلاین فارس به نقل از گمرک ایران اعلام کرد، مدیرکل ترانزیت گمرکگفت: با ارسال و ارجاع دو کانتینر تجهیزات خط تولید والا پوشش کارنه مقصد و با گذر این کانتیترها از بمبئی هند و ادخال به چابهار و در نهایت گذر از ایران از مرز دوغارون این کریدور رسما به نعوظ موفقیت آمیزی اجرایی شد. مصطفی آیتی در تک انتقال آزمایشی این کانتینرها پایین تر کارنه نشانه افزود: این محموله صبح امروز از گمرک چابهار به مقصد هرات افغانستاناز طریق گمرک دوغارون
با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز، برنامه‌ریزی برای سفر شروع می‌شود. سفر همراه اعضاء خانواده فرصتی است تا در تعطیلات بهاری، به دور از دغدغه‌های کاری و روزمرگی، لحظات شیرین و خاطرات فراموش نشدنی را کنار یکدیگر بگذرانید. اما انتخاب مقصد مناسب برای سفرهای خانوادگی از موارد مهمی است که با کمی جستجو در اینترنت و مطالعه می‌توانید به انتخاب درستی برسید. پس اگر قرار است در ایام نوروز همراه با خانواده‌تان سفر کنید، با ما همراه باشید تا با مقاصد جذا
وزیر
فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پی سفر به جنوب استان سیستان و بلوچستان از
کتابخانه ساحل بازدید و با سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان و
کتابداران این کتابخانه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان، سید عباس صالحی، وزیر
فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به جنوب سیستان و بلوچستان ،از کتابخانه
عمومی ساحل چابهار بازدید کرد. در این بازدید که استاندار و فرماندار ویژه
چابهار نیز حضور داشت
(سایت رسمی امیرحسین لبنی) 
لینک‌ادامه و‌کامل خبر :    http://pana.ir/news/953281
بیرجند (پانا) _ با امضای تفاهمنامه بین معاون وزیر نیرو و استانداران استانهای شرقی کشور، سهم خراسان جنوبی در طرح انتقال آب از سواحل چابهار، 60 میلیون متر مکعب تعیین شد.
در نشست مشترک استانداران استان های شرق کشور با مدیرانوزارت نیرو که ظهر امروز در سالن همایش‌های شهید هاشمی نژاد مشهد برگزار شد ، تفاهم نامه مشترک طرح انتقال آب از سواحل چابهار بین علی‌رضا رزم‌حسینی استاندا
آژانس هواپیمایی روشا سیر( کافیست یکبار تماس بگیرید)مجری مستقیم تورهای داخلی و خارجینرخ ویژه کریسمس و عید نوروزآفر تور کیش,آفر تور مشهد,آفر تور قشم,آفر تور چابهارآفر تور استانبول,آفر تور تایلند,آفر تور دبی,آفر تور ویتنام,آفر تور لنکاوی,تور زمینی وانتورهای زمینی شامل :وان ترکیه،استانبول، ارمنستان و آذربایجان و...تورهای داخلی و ترکیبی شامل: کیش،قشم،چابهار،مشهد،اصفهان،شیراز،یزد و کرمان و...تورهای متنوع خارجی شامل: دبی،استانبول،تایلند،مالز
فروش ویژه انواع راهبند بازویی با بالاترین سطح کیفیت و پایین ترین قیمت موجودر بازار.
نصب و خدمات انواع راهبند در چابهار.
راهبند اوژن با دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش با موتور قدرتمند 200w.
دارای ترمز ابتدای حرکت و دو خروجی تشخیص ابتدا و انتهای حرکت با قابلیت تنظیم جهت ایمنی بیشتر و کاهش استهلاک و خسارت موتور و گیریبکس.
دارای تاییدیه نقشه ساخت و تولید شرکت Asautomatic بلژیک.
دارای قابلیت تردد به صورت نا محدود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تم
تور چابهار
تور چابهار از شهر های جنوب شرقی کشور عزیزمان است و جز جنوبی ترین شهر های استان پهناور سیستان و بلوچستان است. شاید به ذهن کمتر کسی برسد که دورترین نقطه از پایتخت چقدر جاذبه های شگفت انگیزی می تواند داشته باشد. تور چابهار با داشتن اسکله ها، مساجد، تالاب صورتی، و بسیاری از دیدنی های بکر در چند سال اخیر مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.
با ایجاد شغل و همچنین درآمدزایی که به علت وجود سفر گردشگران به این شهر ایجاد می شود سرمایه گذاری ها

به گزارش کوچان نیوز :روابط عمومی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران چگونگی بروز حادثه برای یکی از شناورهای سبک در منطقه عمومی آب‌های جاسک و چابهار را تشریح کرد.
در اطلاعیه روابط عمومی نداجا آمده است: عصر روز یکشنبه بیست و یکم اردیبهشت در حین انجام تمرین دریایی توسط تعدادی از شناورهای نیروی دریایی ارتش در آبهای جاسک و چابهار، شناور پشتیبانی سبک کنارک دچار حادثه شد و تعدادی از دریادلان نیروی دریایی به فیض شهادت نا
کسی که مکران را دیده باشد

هیچ دریایی به چشمش نخواهد آمد

کسی که چابهار را دیده باشدهیچ بهاری در دامنش شکوفه نخواهد ریخت وقتی تمام جهان به چابهار ختم می شودلنگر بینداز ای دل دیوانهو سفر را تمام کناینجا آخرین نقطه آرامشدر سرنوشت توست! •✒️ نسرین بهجتی
احساس میکنم هی بعد هر اتفاق من کمر راست میکنم و میگم صبورم هنوز، خدا هم میگه پس اینو داشته باش!!!!
جدا از اینکه بر عکس هر سال، امسال بوشهر تصمیم گرفت اواخر شهریور خونه بده و وسایل من صد تیکه شد و یه تیکه‌ش رفت برازجون خونه پرسونل همسر، یه مقدارش رفت بوشهر خونه یکی از دوستاش، یه مقدارشم ریختیم تو ماشین که ببریم شیراز کهههههه... تو پلیس‌راه برازجون جلومونو گرفتن و گفتن ماشین باید بره پارکینگ! :/
ماشینو به نام نزده بودیم، کسی سند به نامشه توقیف ا

مردی از جنس دریا
مردی از جنس دریا
امواج پرمتلاطم دریا برای تو از شیخ بحر، مرد دریا دل، ناخدای امت، غواص دریای علم و معرفت، صیاد قلوب، سید و صوفی زمانه، مفتی عصر، استاد سخن، شیخ الحدیث و التفسیر مولانا عبدالرحمان چابهاری (سربازی) می‌گویند.    امام و بنیان گذار مسجد جامع چابهار و مدیریت حوزه علمیه الحرمین الشریفین چابهار که اسم حوزه حاکی از عشق و علاقه وافر ایشان به سرزمین وحی است. 
   برادر قطب زمان، عارف بالله مولانا محمد عمر سربازی است و
مدیر حوزه علمیه دارالعلوم و امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان گفت: توجه به اصل «شایسته سالاری» سبب تحکیم وحدت و اخوت می شود و این یکی از مهمترین خواسته های مردم از مسئولان است.
به گزارش شریعت نیوز مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی  در خطبه های نماز جمعه این هفته مسجد مکی زاهدان اظهار داشت: مهم آن است که در کشور اصل «شایسته‌سالاری» رعایت شود و از شایستگان اقوام و مذاهب بدون هیچ تفاوت و تبعیضی کار گرفته شود. عقیدۀ ما آن است که حتی باید حقوق غیرمسلما
دیشب که این لحاف زرد قشنگ رو از ته کمد درآوردم و روی تختم پهن کردم، دیشب که آخرین صفحه‌ی کتاب رو ورق زدم، دیشب که آهنگای شاد افغانی گوش میدادم و دلم براشون ضعف میرفت، دیشب که داشتم نسکافه و کیک میخوردمهیچ فکر نمیکردم اون همه خوشی کوچیکی که برای خودم ساخته بودم اینقدر زود تموم شه. فکر نمیکردم برنامه ریزی رو پرت کنم تو زباله دونی و بگم که چی؟چقدر احساس این روزهام ناپایداره. دلم میخواد از همه دور باشم ولی یک آن تنهایی همه‌ی وجودم رو میگیره و اح
سلام
با تاخیر چندماهه ادامه داستان رو مینویسم ...
روز چهارم 21 بهمن ...
صبح بیدار شدیم و صبحونه رو خوردیم و دوش گرفتیم و کم کم مهیای رفتن و برگشتن به سمت شیراز ...
بعد از دوش گرفتن و جمع کردن وسایل خونه آقا علیرضا رو هم مرتب کردیم و هماهنگ کردیم تا کلید رو بهش تحویل بدیم ، بعد از خونه بیرون رفتیم و کلید رو به علیرضا تحویل دادیم و کلی ازش تشکر کردیم و خداحافظی انجام شد ...
بنا به اعلام دوستان باز هم رفتیم سمت منطقه آزاد و باز هم خرید ...
دو ساعتی منطقه آز
سلامی به زیبایی غروب شیراز
حدود ساعت 7:30 شب بالاخره رسیدیم پارود(روستای پارود دقیقا تو فاصله 500 متری جاده ایرانشهر به چابهار هست)
هماهنگی با دوستم صباح و دادن آدرس به استقبال ما آمد و به منزل دوستم هدایت شدیم ...
بعد از 11 سال دوستم رو دیدم و چقدر یادآوری 11 سال گذشته شیرین بود ... چقدر زیبا بود دوست بلوچ خودت رو بعد از مدتها ببینی و انگاری تا دیروز پیش هم بودیم ...
بعد از کلی احوالپرسی وارد خانه شدیم و به رسم بلوچ ها خانومها به اتاق دیگری هدایت شدند و
https://www.isna.ir/news/99022115258/%D8%A8%D8%A8%D8%AE%D8%B4%DB%8C%D8%AF-%DA%86%DB%8C%D8%B2-%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%AE%D8%AA%D9%86-%D9%86%D8%A8%D9%88%D8%AF
شب همان روزی که آلونک‌های کپرنشینان جنگلوک سوخت و خاکستر شد، تهران و حومه‌اش را زلزله لرزاند. لرزش کاملاً حس شد و ترس به جان مردم انداخت. همه برای همدیگر نقل کردند که چطور دیده‌اند لوستر تکان می‌خورد و قاب‌های روی دیوار جابه‌جا می‌شود. خبر زلزله ۵ و یک دهمی تهران آن قدر بزرگ بود که صدای سوختن آلونک‌های چابهار به گوش کسی نرسی

دکتر علی اکبر شایان یگانه/ مجله اینترنتی اسرارنامه
عکس: ولی الله حیاتی 

این کوهها که شبیه به کوههای مریخی هستند و به دلیل روند فرسایشی منحصر به فردشان، بدبوم یا بدلند هم نامیده می‌شوند در 35 کیلومتری شرق سبزوار در رسوبات نئوژن در مسیر روستای فشتنق قرار دارد. زمینها و بلندی‌هایی که در برابر فرسایش به این شکل در آمده است یکی از زیبایی طبیعی را در منطقه شرق ایران رقم می زند. حساسیت شدید خاک در برابر فرسایش این پدیده زیبا را ایجاد کرده است.

یعنی قشنگ زدین تو ذوقما! :))))) پوکوندین منو بدجنسا! :))))
خب حالا که حسابی برند انتخابی منو کوبیدین و منو پیش همسر ضایع کردین (:دی)، لااقل بیاین همفکری کنیم یه چی انتخاب کنیم. من همیطوری بی‌برند موندم زمانم داره میگذره! :)))
خودم یه چندتا پیشنهاد دارم. شمام پیشنهاد بدین. اگه هم پیشنهاد نداشتین رو پیشنهادای من و بقیه بحث کنیم که تهش من دست پر برم پی زندگیم! ^__^
اینایی که ستاره دارن رو بیشتر دوس دارم:
چوبیکا ... یا چوبیکار
چوبینا
چوبو * (شیرازی‌طور)
چوبک
باسلام و احترام
باتوجه به نزدیک شدن ایام آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ و رقابت داوطلبین عزیز حوزه مناطق تحت پوشش دانشگاه شهرستانهای ( ایرانشهر ، مهرستان  ، سرباز ، دلگان ، فنوج ، نیکشهر ، قصرقند ، کنارک ، چابهار ، بمپور ) 
و نظر به کمبود نیرو در حوزه اورژانس پیش بیمارستانی ( اورژانس ۱۱۵ ) و عدم وجود فارغ التحصیل جهت استخدام ، لذا از اولیا محترم دانش آموزان تقاضا میشود در ایام انتخاب رشته یکی از گزینه های انتخابی ( رشته فوریتهای پزشکی مقطع کاردانی ناپ
 ❌توضیحاتی در خصوص طرح اقدام ملی کمک به تامین مسکن وزارت راه و شهرسازی در راستای کمک به تأمین مسکن، طرح «اقدام ملی تأمین مسکن» را در قالب احداث 400 هزار واحد مسکونی برنامه‌ریزی نموده است. بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مدیریت احداث 100 هزار واحد مسکونی از این برنامه را در شهرهای کشور با اولویت شهرهای با جمعیت کمتر از یکصد هزار نفر بر عهده دارد. شرایط و مشخصات طرح به شرح ذیل است.
❌ضمناً برای شهرهای زاهدان،زابل،خاش ، منطقه ی سرحد تمامی شهرهای جدید
در ادامه ی ماجراجوهای نفس گیر و هیجان انگیز من ، امروز صبح با این خبر از خواب پا شدم که عموی دامادمون فوت کرده . البته از اونجایی که سنش خیلی زیاد و داشت با سرطان مبارزه می کرد و حالش خیلی بد بود ، خانواده خیلی از فوتش سوپرایز نشده بودن . راستش اولین فکری که به ذهن بی احساس و بی شعور من رسید ای بود که (( ای بابا ، شانس ما دو روز اومدیم حال و هوامون عوض شه !)) . اولش گفتم شاید به طور نا محسوس بتونم مراسم ها رو بپیچونم ، نه فقط برای اینکه مسافرت عزیزم خر
ایران عزیزمان، یکی از قشنگ‌ترین کشورهای دنیاست.

تصاویر زیبا از ایران ببینیم تا بیش از پیش باورمان بشود اینجا یکی از زیباترین  کشورهای دنیاست. برای شما مجموعه‌ای از عکس‌های زیبا از گوشه و کنار مرز  پرگهر جمع آوری کردیم تا لذت ببرید و با جاهای دیدنی کشورمان بیشتر آشنا  شوید. این تصاویر زیبا روح شما را به رقص وا می‌دارد. طراوت، زیبایی و  انرژی مثبت این تصاویر زیبا پیشکش همراهان مجله گردشگری پیام دلتا.
این تصویر جادویی، ساحل بریس در چابها
همانطور که تا به اینجا در وبسایت مرکز مشاوره تخصصی سفر اصفهان تور با مقالات مختلف در باب سفر و گردشگری همراه شما بودیم در این قسمت درباره سفر و تور در فصل پاییز در سال ۹۸ صحبت می کنیم.
فصل پاییز به طور معمول با توجه به ایام شروع سال تحصیلی با کاهش تقاضای تور و سفر همراه در کشور همراه است ، البته به خانواده هایی که اعضای خانواده آن ها مشغول به تحصیل نیستند پیشنهاد می کنیم مقاصد بسیار خاص و عالی که در این فصل بکر هم از لحاظ زیبایی طبیعت هم از لحاظ
سلامی به دلپذیری شیراز
به اونجایی رسیدیم که شب خسته از پاساژ گردی برگشتیم ...
شب سریعا برا فردا برنامه ریزی کردم و کل روز تو مسیر جاده ساحلی ...
روز سوم سفر شنبه 20 بهمن ماه که البته تعطیل رسمی هم بود حدود 7:30 همه رو بیدار کردم، و صبحونه رو خوردیم و پیش بسوی تفریحات طبیعت گردی ...
مسیر رو از قبل حدودی بلد بودم(خاطرات 11 سال پیش)حدود ساعت 8:15 از منزل علیرضا حرکت کردیم و در امتداد جاده ساحلی حرکت کردیم ، اولین مقصد ما تالاب لیپار یا تالاب صورتی بود که بدل
دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی ودرمانی ایرانشهرازبین برادران وخواهران واجدالشرایط زیر برای سالتحصیلی۹۹-۹۸ پس ازبرگزاری آزمون کتبی ومصاحبه،جهت هریک ازهنرستانهای بهیاری دخترانه وپسرانه ایرانشهرو چابهارپذیرش می نماید.
۱-    دارابودن مدرک قبولی خرداد ماه پایه نهم در سال تحصیلی جاری با شرط معدل ۱۷ و بالاتر
۲-    دارابودن سلامت جسمانی و روانی
۳-    دارابودن صلاحیت اخلاقی وارائه گواهی حسن اخلاق بادرج نمره انضباط ازمدرسه
۴-    افرادبومی

سلام یوکا؛
یافتم!
بلاخره یافتم کجا می‌خواهم گم بشوم. تپه‌های کردستان! دلم برای آن فضای جادویی به شدت تنگ شده. با این که تابستان برای اولین بار رفته بودم آنجا، اما انگار سال‌ها بود آنجا زندگی می‌کردم. 
تابحال چابهار نرفته‌ام ولی مطمئنم نسبت به آنجا‌هم همچین حسی دارم. دلم برای کردستان و چابهاری که هیچ‌وقت ندیدمش تنگ شده. 
امشب توی ماشین با مادر دعوایم شد.داشتم از سرما یخ می‌زدم. او هم دوباره شروع کرده بود که چرا قیافه‌ام را اینجوری می‌گ
در حالی که کشورهای همسایه ما با رونق دادن گردشگری شان در حال رقابت بر سر بازار توریسم جهانی اند، هنوز در خواب ناز به سر میبریم و انتظار داریم که همه دنیا برای دیدن ایران ما به صف شوند!
با پتانسیل جغرافیایی و فرهنگ و تاریخی که ایران دارد، با یک طرح بلند مدت می توان بازار گردشگری کشورهایی مثل ترکیه  و دبی را تصاحب کرد.
ایران از نظر جغرافیایی و طبیعتگردی چیزی از ترکیه کم ندارد، اما آنچه که باعث شده ترکیه صد سالی از ما جلو بزند، نداشتن برنامه و زی
دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی ودرمانی ایرانشهرازبین برادران وخواهران واجدالشرایط زیر برای سالتحصیلی۹۹-۹۸ پس ازبرگزاری آزمون کتبی ومصاحبه،جهت هریک ازهنرستانهای بهیاری دخترانه وپسرانه ایرانشهرو چابهارپذیرش می نماید.
۱-    دارابودن مدرک قبولی خرداد ماه پایه نهم در سال تحصیلی جاری با شرط معدل ۱۷ و بالاتر
۲-    دارابودن سلامت جسمانی و روانی
۳-    دارابودن صلاحیت اخلاقی وارائه گواهی حسن اخلاق بادرج نمره انضباط ازمدرسه
۴-    افرادبومی
می‌شد دلال و فاقد استدلال بود،راحت خورد
و خوابید، پول در آورد، پول داد، بعد از هشت سال بی قانونی،به شکل قانونی معافیت
گرفت، می‌شد سرباز وظیفه به دنیا نیامده باشی. می‌شد اهل
تبعیت،دو تابعیتی باشی، اصلا ایران به دنیا نیامده باشی. می‌‌شد اسلحه را
تنها در تربیون نماز جمعه به دست بگیری و تروریست‌ها را نفرین کنی. می‌شد طلبه،
سرباز امام زمان بود و سربازی نرفت. می‌شد یک بار هم گلستان، خوزستان، کردستان،  سیستان‌و‌بلوچستان نرفته باشی و هشتک س
بسم الله الرحمن الرحیم
نوحانی
قوم نوحانی یکی از یزرگترین قبیله در میان بلوچ ها می باشد که بیشتر آنها در منطقه ی کستگ و بیگدگ باهو کلات دشتیاری و دمپگ  و پیشین و چابهار ایران و در نواحی پاکستان هم سکونت دارن  از طرف نوحانی 
طایف نوحانی از قوم بلوچ بزرگترین از طایفه رنده یکی هستند
تاریخ خیرمحمد نوحانی معرف به(لهدر) فرزنده انمحمد در مورخ1388 
گشتن 30مامور بدون امکانات داخل یک (چاله) به خاطره (قهرت)
از روستای یقوب بازار دهستان باهوکلات 
آیا می دانید؟
سبزوار یکی از ۷ شهر غیر مرکز استان دارای اداره کل پخش فرآورده های نفتی است. اداره کلی که حتی شهر سمنان، مرکز استان سمنان، از آن برخوردار نیست.
شاهرود، چابهار، تربت حیدریه، آبادان، چالوس و میاندوآب، دیگر شهرهای غیر مرکز استان دارای این اداره کل می باشند.
منطقه غرب خراسان به لحاظ تعداد جایگاههای عرضه سوخت مایع و سی. ان. جی نیز، با ۶۳ باب جایگاه، در رده بالاتر از استانهای خراسان شمالی، کهگیلویه و بویراحمد و ایلام و رتبه تقریباً بر
نمایندگی فرش مشهد در اهواز
نمایندگی فرش مشهد در ایلام
نمایندگی فرش مشهد در کرمانشاه
نمایندگی فرش مشهد در کرمان
نمایندگی فرش مشهد در بیرجند
نمایندگی فرش مشهد در سیرجان
نمایندگی فرش مشهد در خرمشهر
نمایندگی فرش مشهد در بهبهان
نمایندگی فرش مشهد در آبادان
نمایندگی فرش مشهد در مهران
نمایندگی فرش مشهد در بوشهر
نمایندگی فرش مشهد در بندر لنگه
نمایندگی فرش مشهد در قشم
نمایندگی فرش مشهد در کیش
نمایندگی فرش مشهد در میناب
نمایندگی فرش مشهد در جیرفت
جاذبه‌های طبیعی بی‌شماری که در سراسر ایران وجود دارد اما هیچ‌کدام جای سواحل بکر جنوب با جاذبه‌های منحصر به‌فرد آن را نمی‌گیرد.
چه یک گردشگر حرفه‌ای باشید چه یک مسافر ساده، حتما تا به حال یک بار برای فرار از روزمرگی و گذران اوقات فراغت به سواحل جنوب ایران سفر کرده اید. اوایل بهار و پیش از رسیدن فصل گرما بهترین زمان برای سفر به این سواحل است. بخش گردشگری مجله دلتا به معرفی چند ساحل زیبای جنوبی پرداخته است. با ما همراه باشید.
چابهار
ساحل درک
درباره شرکت کایر پایپ

تاریخچه شرکت
در
سال 1371 هجری شمسی برابر با سال 1992 میلادی طرح و ایده اولیه ایجاد
کارخانه تولیدی و تجاری بنام شرکت لوله سبز چابهار پایه گذاری شد. در
سالهای اولیه تولید این محصول، تمامی لوله و اتصالات مصرفی در تاسیسات
ساختمانها در سطح کشور از نوع فلزی بوده که با گذشت زمان و اثبات کارایی
این نوع محصول، تقریبا همگان، اعم از بخشهایی از صنعت و ساختمانهای مسکونی،
اداری، تجاری و ... مصرف کننده این نوع کالا شده و آنان را از تب
گروه های چت و گپ تلگرام مربوط به شهر زاهدان رو میتوانید از لینکدونی زاهدان پیگیری کنید، این لینکدونی یک بانک گروه تلگرام از لینک گروه های شهر زاهدان هست.
ما این کانال رو تقدیم میکنم به همه بچه های زاهدان و زابل و چابهار و سیستانی ها و دیگر علاقمندان به چت در تلگرام که در استان سیستان و بلوچستان زندگی میکنند.
این یک لینکدونی سیستانی هست و همه گروه زاهدان و گروه چت تلگرام چابهار و زابل زاهدان چت و لینک گروه تلگرام سیستانی ها و لینک گروه بلوچ
یلدا در سواحل مکران | 8 بهمن
تلریخ حرکت: 08/11/1398  
وسیله نقلیه : هواپیما
 محل اقامت: هتل 3 ستاره  ساحلی ونوس
محل حرکت رفت و بازگشت:
فرودگاه مهراباد
مدت: 4 روزه
وعده های غذایی
چابهار از آن دسته مقصد هایی است که در سال های اخیر بسیار محبوب شده است. تور چابهار با قطار از اصفهان و تور چابهار با قطار از مشهد نیز برگزار می شود و هم چنین تور چابهار از تهران با هواپیما بسیار محبوب است چرا که مقصد دوری پیش روی تان است. در چابهار بیشتر به دیدن جاذبه های طبیعی
فروش انواع سیستم های کنترل تردد در سراسر کشور توسط مجموعه فنی و مهندسی حافظان حریم سپاهان. ارایه ۲ سال گارانتی تعویض و ۱۰ سال خدمات پس از فروش روی تمامی محصولات.
فروش انواع راهبند از تمامی برندهای مطرح جهان و برند اوژن.
فروش راه بند هیدرولیکی در اصفهان
فروش راه بند الکترومکانیکی در تهران
فروش گیت بولارد در تهران
فروش گیت ستونی در تبریز
فروش راهبند امنیتی در کرمان
فروش سیستم حضور و غیاب در شهرکرد
فروش ک هیدرولیکی در رامسر
فروش انواع گیت در چ
گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی در سی کیلومتری جنوب تهران در جاده تهران-قم واقع شده است و گمرک شهریار نزدیک به گمرک غرب در جاده قدیم کرج در حال فعالیت می باشد. زمانی که کالایی از طریق مرزهای دریایی وارد کشور می شود به بنادر گمرکی رفته و مراحل ترخیص کالا در آن جا صورت می گیرد. از جمله مهم ترین این گمرکات می توان به گمرک بندرعباس(گمرک شهید رجایی و گمرک شهید باهنر)، گمرک بندر امام خمینی ، گمرک بوشهر، گمرک خرمشهر، گمرک چابهار و گمرک گناوه اشاره
جعفری بیان می کند: توسعه تجارت و ترانزیت کالا از بندر چابهار به مرز میلک و پایانه مرزی ماهیرود مابین ایران و کشور افغانستان، خدمت رسانی جهت تسهیل در آمد و شد زائران، توسعه تریسم مذهبی و سایر وجوه توریسم از مبدا کشور پاکستان، اشتغالزایی برای مردم محروم منطقه، کاهش حجم ترافیک جاده ای و کاهش تصادفات در محور چابهار_ مشهد، کاهش زمان و هزینه سفر و کاهش مصرف سوخت از دیگر اهداف پروژه است.

آرزوی دیرینه مردم و مطالبه بر حق مردم خراسان جنوبی ساخت راه
پرورش انبه در سیستان و بلوچستان
اردشیر شهرکی گفت: در سیستان و بلوچستان هزارو پانصد هکتار زمین زراعی مخصوص کشت انبه راه اندازی شده است که حدود ۱۰۰۰هکتار آن بارده و ما بقی بارده نمیباشند .مدیر باغبانی جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان افزود: که برداشت این محصول در جنوب استان در ماه اردیبهشت شروع شد و در ماه خرداد پایان یافت.
اردشیر شهرکی گفت که چهارده هزار تن انبه از باغهای جنوب سیستان و بلوچستان برداشت شده و به بازار عرضه شده است.وی اظهار داشت:
گروه های چت و گپ تلگرام مربوط به شهر زاهدان رو میتوانید از لینکدونی زاهدان پیگیری کنید، این لینکدونی یک بانک گروه تلگرام از لینک گروه های شهر زاهدان هست.
ما این کانال رو تقدیم میکنم به همه بچه های زاهدان و زابل و چابهار و سیستانی ها و دیگر علاقمندان به چت در تلگرام که در استان سیستان و بلوچستان زندگی میکنند.
این یک لینکدونی سیستانی هست و همه گروه زاهدان و گروه چت تلگرام چابهار و زابل زاهدان چت و لینک گروه تلگرام سیستانی ها و لینک گروه بلوچ
مشاور رییس سازمان نقشه‎برداری کشور اعلام کرد:

مکان نیوز - به نقل از ایرنا- مشاور رییس سازمان نقشه‎برداری کشور گفت: ۱۴۰ ایستگاه دائمی GPS (جی پی اس) سازمان نقشه‌برداری کشور، میزان تغییرات حرکات پوسته زمین را بررسی می‌کند و ۱۰ عدد از این ایستگاه‌ها در منطقه مکران مستقر است.
فرخ توکلی در کنفرانس دو روزه زلزله شناسی اظهار داشت: قسمت غربی منطقه مکران در داخل ایران قرار دارد و نسبت به بخش شرقی آن زلزله‌های کمتری را تجربه کرده است. وی در بررسی میز
سپهرصفابخش مسئول علمی اقتصادی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی زابل

بسم‌الله‌ اارحمن‌الرحیم
 مسئولین محترم توجه داشته‌باشند، به خصوص مسئولینی که به واسطه رای مستقیم مردم انتخاب می‌شوند؛ اگر اعتمادعمومی شکل گرفته پیرامون شما ناشی از شعارهای ساختگی باشد که توان عمل به آن‌ها را ندارید، این اعتماد عمومی همانند حبابی خواهد بود که قطعا می‌ترکد. مسئولین محترم سعی کنند شعارهایی بدهند که به طور قطع توان عملیاتی کردن آن را داشته‌با
یلدا در سواحل مکران | 8 بهمن
تلریخ حرکت: 08/11/1398  
وسیله نقلیه : هواپیما
 محل اقامت: هتل 3 ستاره  ساحلی ونوس
محل حرکت رفت و بازگشت:
فرودگاه مهراباد
مدت: 4 روزه
وعده های غذایی
چابهار از آن دسته مقصد هایی است که در سال های اخیر بسیار محبوب شده است. تور چابهار با قطار از اصفهان و تور چابهار با قطار از مشهد نیز برگزار می شود و هم چنین تور چابهار از تهران با هواپیما بسیار محبوب است چرا که مقصد دوری پیش روی تان است. در چابهار بیشتر به دیدن جاذبه های طبیعی
ثبت شرکت در مناطق آزاد مزایا و تفاوت های خاص خودش را نسبت به سایر مناطق دارد . در این مقاله می خواهیم ابتدا منطقه آزاد را برای شما تعریف کنیم .
در تعریف منطقه آزاد ابتدا باید اشاره کنیم که تجارت به هر شکلی در شرایط عادی ملزم به تبعیت از برخی قوانین مانند قوانین مالیاتی می‌باشد، اما در برخی منطقه‌های حراست شده بندری یا غیر‌بندری برای تشویق فعالیت های اقتصادی، رشد جذب سرمایه‌گذاری خارجی،‌ تسریع روند صادرات و واردات تفاوت‌هایی در قوانین تج
امام جمعه اهل سنت زاهدان گفت : اسرائیل و هم‌پیمانانش به دنبال از بین بردن امنیت امت اسلامی و مسلمانان شیعه و سنی می باشند و برنامه‌ریزی گسترده ای صورت گرفته تا وحدت بین این دو را از بین ببرند که به فضل الهی تا کنون ناکام بودند 
به گزارش خبرگزاری شریعت نیوز   ، مولوی عبدالحمید اسماعیل زائی در همایش بزرگ گفتمان وحدت اسلامی و تقریب مذاهب در شهرستان چابهار اظهار داشت : علمای شیعه و سنی باید سیرت قرآن کریم و فرامین رسول اکرم حضرت محمد(ص) را الگو
این اطلاعات در سایتشون اومده:
با 9 سال سابقه مشاوره کنکور در شیراز، برای دانش آموزان سمپادی، نمونه و مستعد کشور برنامه ریزی تحصیلی و کنکوری میکند.

مشاور روش های افزایش درصد کنکور
    نویسنده کتاب "راهکار های عملی برای تک رقمی شدن"    
    عضو بین المللی ResearchGate    
    نویسنده مقالات (ISI) در زمینه دارو سازی و ...    
    در نشریات معتبر اروپا و استرالیا    
    مخترع چندین اثر ثبت شده  
    مدرس دوره های آموزشی در دانشگاهای دولتی شیراز،چابهار و
ساحل بریس در فاصله ۶۰ کیلومتری شرق چابهار است، بندری زیبا در امتداد دریای عمان رو به اقیانوس هند، که نزدیک‎ترین بندر صید به چابهار است.

چه چیز می‎تواند زیباتر از تصویر ساحلی آرام باشد با لنج‎های کوچک ماهیگیری که با هر باد تکان خورده و موج‎هایی به اطراف می‎پراکنند؟ جایی که وقتی از بالای صخره‎های سخت به آن نگاه می‎کنی، لطافت قلم زیبای خداوند را در تصویر زیبا و زنده ساحل خواهید دید. تصویری از ساحل بریس یا بندر بریس. یکی از آخرین بنادر
هوالجمیل
غلام همت آن نازنینم - که کار خیر بی روی و ریا کرد
خدمات بی شائبه و بی چشمداشت و بدون کمک دولت در مشکلات و بحرانهای زیر:
سیل پلدختر
سیل شیراز
سیل خوزستان
سیل چابهار
مبارزه با کرونا در طول دوران قرنطینه در اسفند 98 و بهار 99 و تولید ماسک و ضدعفونی کردن معابر و ماشینها
کمکهای قابل توجه به مستمندان
کمک به تهیه جهیزیه زوجهای جوان
و راه اندازی موکب خدام الحسین در چندین اربعین در کاظمین و سامرا و جاده کربلا نجف
و.... و..... و...... و......
آنکس که باید ب
هوالجمیل
غلام همت آن نازنینم - که کار خیر بی روی و ریا کرد
خدمات بی شائبه و بی چشمداشت و بدون کمک دولت در مشکلات و بحرانهای زیر:
سیل پلدختر
سیل شیراز
سیل خوزستان
سیل چابهار
مبارزه با کرونا در طول دوران قرنطینه در اسفند 98 و بهار 99 و تولید ماسک و ضدعفونی کردن معابر و ماشینها
کمکهای قابل توجه به مستمندان
کمک به تهیه جهیزیه زوجهای جوان
و راه اندازی موکب خدام الحسین در چندین اربعین در کاظمین و سامرا و جاده کربلا نجف
و.... و..... و...... و......
آنکس که باید ب
مهرماه هشتادوهشت وارد دانشگاه تهران شدم تا علوم سیاسی بخوانم، در سیاسی ترین زمان ممکن و در سیاسی ترین دانشگاه کشور و «شاید» سیاسی ترین رشته!
محیط دانشگاه به شکل عجیبی ملتهب بود. دوقطبی سیاسی بین دانشجویان و اساتید و جروبحث ها و دعواهای لاینقطع آن روزها که بعضا به کتک کاری هم می کشید، برکات بسیاری داشت. هرچند آسیبهایی هم داشت برای امثال من که در اوج خامی جوانی وارد این نزاعات شده بودند.
از دل گفتگوهای داغ و بزن بزن های گروهی و گلوپاره کردن ها
در
زنبورداری آبان ماه هوا در ایران مرکزی بتدرج سرد می شود به طوریکه در اغلب
نقاط زنبورها از نیمه دوم این ماه کم کم به خوشه زمستانی می روند.
فقط
بعضی از روزها که هوا آفتابی و کمی گرم تر شده باشد از موقعیت استفاده
کرده خوشه زمستانی و کندوهایشان را ترک می کنند و پرواز کوتاه مدتی برای
دفع مدفوعشان انجام می دهند. در شمال ایران هنوز هوا آنقدر سرد نشده که
زنبورها را به خوشه زمستانی بفرستد. کمی دیرتر یعنی در آذر ماه ممکن است
برای مدت کوتاهی به خوشه
طبق تعاریف بین المللی، منطقه آزاد محدوده حراست شده بندری و غیر
بندری است که نسبت به برخی از مقررات جاری کشور معاف می باشد. بهره گیری از
مزایایی مانند معافیت های مالیات،  بخشودگی
سود و عوارض گمرکی، عدم وجود تشریفات زاید ارزی، اداری و مقررات دست و پاگیر و همچنین
سهولت و تسریع در فرآیندهای صادرات و واردات با جذب سرمایه گذاری خارجی و انتقال
فناوری، منجر به ایجاد توجه ویژه به این مناطق شده است.
اهداف ایجاد مناطق آزاد عبارتند از:
جذب سرمایه های خ

استاندار سیستان وبلوچستان در آخرین نشست خبری خود با اصحاب رسانه که بیش از 5/3 ساعت به طول انجامید ضمن بیان بخشی از اقدامات خود در استان گفت: پاسخ منتقدان خود و دولت را با عمل خواهم داد.

پایگاه خبری عصرهامون بخشی از پروژه های کلان دولت که در سیستان وبلوچستان کلنگ زنی و یا وعده افتتاح داده شد را به منظور شفاف سازی موضوع و پیگیری آخرین وضعیت اجرای آنها جمع آوری کرده و به دنبال پاسخ های صریح و البته بیان کارهای عملی صورت گرفته در قبال آنها است
ساحل درک بسیار تمیز است. هیچ نشانه‌ای از زباله دیده نمی‌شود. درک به پاک‌ترین ساحل ایران مشهور است. زیباست و حیف است آن را نبینیم.
نمی‌دانم ترکیب عجیب کویر، نخل و دریا را دیده‌اید؟ وقتی که دریا از دور نمایان می‌شود، صحنه بسیار زیبایی برای گردشگران خواهد بود که ده‌ها، حتی بیشتر تصویر را برای عکاسی مقابل چشمانتان قرار می‌دهد. درست شبیه عکس‌های رویایی که قبلاً از این منطقه دیده بودید، نخل‌های بلند قد که شاخصه کویر است و ساحل زیبا و آن دریا
ناصر تقی‌زاده به دنیای‌اقتصاد گفت: به زودی گل‌گهر به مرکز بزرگ آموزشی تبدیل می شود و بومی‌سازی و تولید قطعات مصرفی خطوط تولید در شهرستان سیرجان در دستور کار قرار گرفته است. طی سال جاری خبری از جهش تولید نخواهد بود و حداکثر یک میلیون تن به ظرفیت فعلی افزوده خواهد شد اما سال آینده ۷ تا ۸ میلیون تن به ظرفیت فعلی اضافه خواهد شد.
کلیک کنید و به کانال  رایگان ما بپیوندید

وی افزود: آغاز عملیات اجرایی و توسعه طرح تیتانیوم کهنوج، برنامه تولید ۱۰
در گوشه و کنار دنیا مکان‌ های بسیاری وجود دارند که گردشگران به محض ورود به این مکان‌ها، آن‌ها را غیرعادی و اسرارآمیز می‌بینند.
در برخی از مناطق دنیا مکان های عجیب و غریبی وجود دارند که به‌رغم زیبایی و به دلیل خطرناک بودن؛ دست گردشگران به کلی از آن‌ها کوتاه بوده یا حداقل افراد کمتری از این مکان‌ها دیدن می‌کنند. مجله دلتا در بخش گردشگری خود به معرفی برخی از مکان های عجیب و شگفت انگیز دنیا پرداخته است. با ما همراه باشید.
آبشار خون در قطب جنو

تصور کنین،

فقط تصور کنین،

اگه حتی تصور کردنش سخته،

باز هم سعی کنین که تصور کنین،

که شما دارین یه جایی زندگی میکنین، و سالهاست که دارین با خانواده و دوست و اشنا زندگی میکنین،
مثلا توی شهر زنجان، یا شهر یزد، یا اصفهان، یا کاشان، یا لار، یا جهرم، یا چابهار، یا بندعباس، یا ساری یا مشهد یا ارومیه یا هرجا،

زندگیتونو میکنین،
تشکیل خانواده میدین،

خوشحالین برای خودتون، شادین. زندگی سختی داره اسونی داره میاد و میره،

از زندگی راضی هستین.
بهترین مجری سفر ایرانگردی، سفر کردن یکی از کارهایی است که اگر در زندگی تجربش کنیم محاله که به یکبار ختم بشه. چون انقدر لذت و تفریح و تنوع در روزمرگی زندگی هر کدوم از ما ایجاد میکنه که دوست داریم تکرارش کنیم.
نکته جالب این قضیه اینجاست که هر سلیقه و طرز فکری هم داشته باشیم شامل این حس تکرار میشود. مثلا ممکنه ما دوست داشته باشیم که سفر ایرانگردی داشته باشیم که معروفه به تور ایرانگردی. مناسب کسانیکه دوست دارند داخل کشور خودمون مسافرت کنند و شهره
مقدمه

انقلاب اسلامی ایران در مسیر تبدیل از یک نهال نوپا به
درختی تنومند، همواره و بدون لحظه‌ای استراحت مورد آماج حملات مستکبرین و زیاده‌خواهان
بوده‌است؛ با بررسی تاریخ 40 ساله انقلاب اسلامی و بیانات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)
درخواهیم یافت که نقشه مستکبران و در راس آن‌ها آمریکا در زمینه‌ی جنگ‌های نظامی،
امنیتی، سیاسی و فرهنگی با شکست مواجه شده و راهبرد جدید دشمن جنگ اقتصادی است.

برای مقابله با دشمن ابتدا باید دشمن را شناخت و نقش
ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری

ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری بنا به دلایل گوناگون دارای جذابیت است و به همین دلیل است که در سال های اخیر، تاسیس و ثبت شرکت در مناطق آزاد روند رو به رشدی داشته است.

ثبت شرکت در  مناطق آزاد ۷ گانه ایران 
۱- ثبت شرکت در کیش
۲- ثبت شرکت در قشم
۳- ثبت شرکت در ارس
۴- ثبت شرکت در اروند
۵- ثبت شرکت در انزلی
۶- ثبت شرکت در ماکو
۷- ثبت شرکت در چابهار

مهمترین دلایل جذابیت ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری

۱- برخورداری از معافیت م
منطق یلدا
شب یلدا دقیقا چقدر طولانی تر است؟
امشب، یعنی از غروب امروز تا طلوع خورشیدِ فردا حدود 14 ساعت 17 دقیقه است، اما از فردا شب، رفته رفته از این زمان کاسته می شود تا به اعتدال 12 ساعت روز و 12 ساعت شب برسیم.
هر چه به شهرهای شمالی، با عرض جغرافیایی بالاتر، برویم، شب طولانی تر می شود و مثلا در ماکو در آذربایجان غربی و پارس‌آبادِ اردبیل به ۱۴ ساعت و ۳۹ دقیقه می رسد.
طبیعی است در مناطق شمالی کره زمین، مثل هلسینکی و استکهلم شب یلدا از 18 ساعت هم بیش
سلامی به زیبائیهای تمام ایران
به اونجایی رسیدیم که ساعت 1 بامداد 18 بهمن حرکت کردیم و مقصد اول رو بم و بازدید از ارگ بم تعیین کردیم
بعد از 740 کیلومتر رانندگی و گذر از نیریز و سیرجان به بم رسیدیم(تو مسیر دوبار راننده تعویض کردیم و اون یکی استراحت)که بالاخره ساعت حدود 8 صبح به بم رسیدیم و پس از صرف صبحانه در یکی از پارک های بم حدود 9:30 صبح ورودی ارگ بم بودیم ...
ابهتی که از بیرون پنهان شده بود ...
تاریخی که در زلزله دی ماه 82 کاملا تخریب شده بود و مجدد باز
حاشیه‌های شهر خاش کانون بحرانی

زاهدان - ایرنا - حاشیه های شهر خاش سیستان و بلوچستان به عنوان کانون های بحرانی سلب کننده آرامش و امنیت جامعه و محل وقوع جرم و معضلات زیست محیطی و بهداشتی هستند.

محله های جلال آباد، هواشناسی، قلندرزهی، ولی آباد، حیدر آباد، اسلام آباد، براهویی، ریگ آباد، محمد آباد و غیره از حاشیه های شهر خاش محسوب می شوند که به شدت نیازمند ساماندهی و کمک هستندبا وقوع خشکسالی های چند دهه و مهاجرت گسترده روستائیان به شهر و نبود
بهترین حنا: درختچه‌ی حنا در مناطق جنوبی ایران از جمله اطراف بندرعباس و بوشهر، استان سیستان و بلوچستان (اطراف چابهار)، استان کرمان (کرمان، بم و نرماشیر)، استان خوزستان (اطراف اهواز) و یزد رویش دارد. خرید و فروش حنا درجه یک و ممتاز حلما با بهترین قیمت، بصورت فله و بسته بندی، می تواند تجارت پرسود و مطمئنی را برای شما رقم بزند. 
بهترین حنای ایران مربوط به کدام استان است؟
بهترین حنای ایران :حنا، بومی نواحی مدیترانه است. در نواحی شرق نزدیک و هندوست
حنا حلما بهترین حنای ایران : حنا یکی از مهم‌ترین گیاهان زینتی و دارویی ایرانیان از گذشته‌ تاکنون بوده است. و علاوه بر جایگاه خاصی که در آداب و رسوم مردم کشورمان به ویژه در برگزاری آیین ‎‎ها و مراسم ‎‎ جشن داشته است، از دیرباز برای کاربردهای دارویی نیز مورد استفاده قرار می گرفته است.
حنا: ماده ایی رنگ خرمایی یا نارنجی که حاصل برگهای پودر شده ی گیاه حنا می باشد.
فروش عمده حنا صادراتی ایران
گیاه حنا درختچه ایی با گلهای معطر و معمولا سفید مایل
سلام به همه دوستان و عزیزان
آرزو میکنم ساله خوبی شروع کرده باشین و لحظه لحظه هاتون با سلامتی و دلخوشی پیش رفته و برود!
ایام تعطیلات عید، قبلش و بعدش فرصت های خوبی برای مسافرت رفتن هستن، من چند تا نکته رو برای مسافرت بهتون پیشنهاد میکنم:
الف) موقعیت های زمانی و مکانی:
کیش و قشم و چابهار و کلا جنوب رو بذارید واسه سه ماه زمستون، تا قبل از عید، حتی المقدور هم تو روزای وسط هفته برید که هم خلوته هم ارزون 
بعد از عید تا اردیبهشت سمتای کاشان و اصفهان و
امشب، یعنی از غروب امروز تا طلوع خورشیدِ فردا حدود 14 ساعت 17 دقیقه است، اما از فردا شب، رفته رفته از این زمان کاسته می شود تا به اعتدال 12 ساعت روز و 12 ساعت شب برسیم.
هر چه به شهرهای شمالی، با عرض جغرافیایی بالاتر، برویم، شب طولانی تر می شود و مثلا در ماکو در آذربایجان غربی و پارس‌آبادِ اردبیل به ۱۴ ساعت و ۳۹ دقیقه می رسد.
طبیعی است در مناطق شمالی کره زمین، مثل هلسینکی و استکهلم شب یلدا از 18 ساعت هم بیشتر می شود.
ه
طبیعی است در مناطق شمالی کره زمین، مثل هلسینکی و استکهلم شب یلدا از 18 ساعت هم بیشتر می شود.
ه
باربری مشهد   
حمل بار از مشهد به زاهدان با قیمتهای استثنایی توسط باربری مشهد به انجام می رسد. این باربری همچنین انواع بار و کالای اداری را به صورت درون شهری و بین شهری از مشهد به دیگر شهرهای کشور حمل می نماید.باربری مشهد حمل بار از مشهد به زاهدان را که یکی از مسیرهای طولانی حمل بار در شرق کشور می باشد با قیمتهای استثنایی و خدمات ویژه به انجام می رساند.این باربری همچنین حمل بار بین شهری خود را از مشهد به سایر شهرهای کشور در استانهای مختلف نیز
باربری مشهد یکی از برترین شرکتهای حمل و نقل است که کلیه خدمات باربری در مشهد و اسباب کشی در این شهر و همچنین حمل بار از مشهد به دیگر شهرها را به سریع ترین شکل ممکن به انجام می رساند. حمل بار از مشهد به ایرانشهر نیز از جمله این موارد به شمار می رود.باربری مشهد با سابقه ای درخشان در صنعت حمل و نقل کشور از سالها پیش فعالیت خود را تحت برند تجاری نتسان آغاز نموده است.از جمله خدمات این باربری حمل بار درون شهری در شهر مقدس مشهد و بین محله ها و مناطق گون
برکه تمساح های گاندوتمساح پوزه کوتاه یا این که گاندو از وسیع ترین خزندگان مرزو بوم در ۳۸۰ هکتار مساحت در جنوب سیستان و بلوچستان و شهرستان چابهار متمرکز میباشند , تعداد این نوع در کشور ایران حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ مرکز برآورده می شود . این تمساح دارنده پوزه ای پهن , میانگین مقدار این کروکودیل در نرها ۳ متر و ماده ها ۲ . ۴۵ متر است . گهگاه وزن آنان به ۵۵۰ کیلو می‌رسد .معاش طومار گاندواین تمساح در جنوب سیستان‌و‌بلوچستان معاش مینماید
ایران کشوری چهار فصل است و حتی در زمستانش هم می‌توان سفر های عالی و خاطره انگیزی را در مناطقی که هوای معتدل و نسبتاً گرمی دارند تجربه کرد.
این اواخر مطالبی منتشر کردیم که برای علاقمندان به سفرهای زمستانی عالی بود. مثل “میدان سرخ مسکو” که نوشتیم در زمستان به یک پیست طبیعی یخ زده برای ورزشی مثل پاتیناژ تبدیل می‌شود. امروز می‌خواهیم به طور خاص برای آن دسته از افراد مقاصدی از گردشگری ایران را منتشر کنیم که در فصل زمستان به دلیل سرمای هوا کمت
خرما ربی
اصلی ترین و مهم
ترین خرما در منطقه سیستان و بلوچستان خرما ربی است که از نظر اقتصادی و تولیدی
اهمیت زیادی در این منطقه دارد و به عنوان یکی از اصلی ترین انواع خرما در ایران
شناخته می شود. این خرما در کنار خرماهایی مانند خرما مستعمران، شاهانی، کبکاب و
یا مضافتی به عنوان مهم ترین خرما های ایران شناخته می شود.
بصورت کلی خرما
ربی را متعلق به مناطق مختلف استان سیستان و بلوچستان می دانند که اغلب در شهرستان
های زابل و سراوان و چابهار و ایرانش
حنا حلما بهترین حنای ایران : حنا یکی از مهم‌ترین گیاهان زینتی و دارویی ایرانیان از گذشته‌ تاکنون بوده است. و علاوه بر جایگاه خاصی که در آداب و رسوم مردم کشورمان به ویژه در برگزاری آیین ‎‎ها و مراسم ‎‎ جشن داشته است، از دیرباز برای کاربردهای دارویی نیز مورد استفاده قرار می گرفته است.
حنا: ماده ایی رنگ خرمایی یا نارنجی که حاصل برگهای پودر شده ی گیاه حنا می باشد.
فروش عمده حنا صادراتی ایران
گیاه حنا درختچه ایی با گلهای معطر و معمولا سفید مایل
شهید محمد ابراهیم همت
محمد ابراهیم همت، در ۱۲ فرودین ۱۳۳۴ در شهرضا دیده به جهان
گشود. دوران تحصیل خود را در زادگاهش گذراند. وی در سال ۱۳۵۲ پس از اخذ دیپلم با
نمرات عالی، وارد دانشسرای اصفهان شد. محمد ابراهیم، پس از دریافت مدرک تحصیلی به
سربازی رفت ودر این دوران با برخی جوانان انقلابی و مخالف رژیم شاه آشنا شد.
محمد ابراهیم همت پس از پایان دوره سربازی، در روستاهای
زادگاهش، مشغول تدریس شد و در همین زمان با تعدادی روحانی متعهد و انقلابی ارتباط
پ
آیا قصد  سفر به شهر زیبای ماسوله را دارید ؟ پس تا آخر این مقاله با تاپ تراول همراه باشید تا با جاهای دیدنی ماسوله و بهترین مکان های دیدنی ماسوله آشنا شوید.این اقامتگاه سنتی برای هر فصلی شرایطی مناسب دارد. قبل از اسکان توجه داشته باشید که اقامتگاه بوم گردی تلار خانه تخت ندارد. این اقامتگاه در منطقه خمام فعال است.برای لذت بردن از تمام منظره‌های این تالاب می‌توانید با قایق در مسیرهای آبی حرکت کنید.شمال ایران، مملو از روستاها و شهرهای زیبا و خو
بنام خدا

انا لله و انا الیه راجعون

آن یار کز او خانه ما جای پَری بود

سر تا قدمش چون پَری از عیب بَری بود

دل گفت فروکش کنم این شهر به بویش

بیچاره ندانست که یارش سفری بود...

هر آنچه خداوند بزرگ مقدر می‌فرماید،
هیچ بنده‌ای را توان تغییر آن نیست؛ و بر آن چه که حکمت متعالیه‌اش تعلق می‌گیرد،
هیچ کس را جرأت تعبیر و تأویل نمی‌باشد، لذا بر آن چه که می‌دهد شاکریم و بر آنچه
می گیرد با مدد خودش صبر می‌کنیم که بازگشت همه به سوی اوست و اجر صابران با خدو
آخرین و مهمترین گروه من در این هفته بحث "زمستان های تگزاس" و وضعیت آب و هوا پرداختن به بزرگترین چالش های محققان بالاتر یا غیر از این خواهد بود که هرگز مانند فصل تعطیلات ... به طور خاص ، بدون برف احساس شود.

من فکر SLU Blog می کنم این سؤالی است که بسیاری از مردم ، چه دانشجویان فارغ التحصیل و چه فقط افرادی که به سمت جنوب حرکت می کنند و شروع به حرکت به اولین فصل تعطیلات خود می کنند ، در اینجا است. دوست دارید تعطیلات بدون برف را انجام دهید؟ چگونه می توانید
اجاق چهار شعله خطی صنعتی
اجاق ۴ شعله خطی  در رستوران ، فست فود ، تالار، کترینگ ، تهیه غذا ،
غذا خوری ، کافی شاپ ، هیئت مذهبی جهت پخت و پز مورد استفاده قرار میگیرد.اجاق چهار شعله خطی صنعتی-اجاق چهار شعله ردیفی صنعتی
اجاق چهار شعله خطی در ابعاد ۹۰*۶۵*۱۹۰ به صورت یک ردیف و ۹۰*۹۰*۹۰ به صورت دو ردیف ۲ عددی  ساخته میشود.
شعله های اجاق ۴ شعله خطی به قطر ۲۵ سانت از چدن سنگین ساخته میشود.
چدن های روی شعله در ابعاد ۳۶*۴۲ به صورت لعاب شده با رنگ کوره ایی جهت
ساختمان فولادی و صنعتی با سازهLSFدریاسوج
سازه LSF چیست ؟ ساختمان فولادی و صنعتی با سازهLSFدریاسوج
چرا از سازه سبک فولادی lsf استفاده میکنیم ؟ ساختمان فولادی و صنعتی با سازهLSFدریاسوج
در سال‌های اخیر استفاده از سازه های سبک،
که متداول‌ترین نوع آن‌ها سازه LSF است، رشد داشته و به نظر می‌رسد این رشد
در آینده‌ای نزدیک سرعت بیش‌تری خواهد داشت.
چه در ایران و چه در سطح جهان از سازه LSF جهت ساخت ساختمان‌ها
و ویلاهای پیش ساخته، حتی تا ۵ طبقه، نیز استفاده م
 غذا های جنوب کشور

در این مطلب می‌خواهیم خوشمزه‌ترین غذاهای موجود در جنوب کشورمان را به شما معرفی نماییم .قبل از هر چیزی باید گفت که لقب خوشمزه ترین غذا در هر منطقه به غذای محلی آنجا می رسد. به دلیل این که مناطق جنوبی کشورمان دارای غذاهای  دریایی بسیار خوشمزه ای می باشند توانسته اند تا در طول سال افراد (به خصوص گردشگران) زیادی را به خود جذب کنند.

قلیه ماهی
اول از همه از خوشمزه ترین غذای خوزستان یعنی قلیه ماهی شروع می کنیم. ماهی از پرمص
 غذا های جنوب کشور

در این مطلب می‌خواهیم خوشمزه‌ترین غذاهای موجود در جنوب کشورمان را به شما معرفی نماییم .قبل از هر چیزی باید گفت که لقب خوشمزه ترین غذا در هر منطقه به غذای محلی آنجا می رسد. به دلیل این که مناطق جنوبی کشورمان دارای غذاهای  دریایی بسیار خوشمزه ای می باشند توانسته اند تا در طول سال افراد (به خصوص گردشگران) زیادی را به خود جذب کنند.

قلیه ماهی
اول از همه از خوشمزه ترین غذای خوزستان یعنی قلیه ماهی شروع می کنیم. ماهی از پرمص
 غذا های جنوب کشور

قلیه ماهی
 غذا های جنوب کشور

قلیه ماهی
سهم مردم خاش در بحران کرونا: در خانه می‌مانیم تا زنجیره انتقال ویروس قطع شود

زاهدان - ایرنا - اقشار مختلف مردم خاش سیستان و بلوچستان با احساس تکلیف و سهیم دانستن خود در مبارزه با بحران کرونا تاکید کردند که در خانه می‌مانند تا زنجیره شیوع و انتقال این ویروس خطرناک قطع شود.

پویش های «سهم من در بحران کرونا»، «همه با هم کرونا را شکست می دهیم»، «عید در خانه می مانیم»، «هر خانه یک پایگاه سلامت»، «هیچ جا خانه آدم نمی شود» و «همراه پرستاران و پزشک
تور کیش یکی لبریز هیجان ترین سفرهای توریسم در کشور‌ایران می‌باشد . هر ساله جمعیت متعددی به خواسته تفریح و سرگرمی با هواپیما به کیش مسافرت می کنند قبلا کیش علاوه بر مقصدی تفریحی و توریسم , مقصدی تجاری هم بودکه این فرمان اشخاص متعددی را به مراد رونق بخشیدن به کسب و کارشان تشویق می‌کرد تا برای خرید کالاو پوشاک به صورت بخش اعظم بدین جزیره مسافرت کنند . جنبه تجاری دوچندان اندکی دارااست و بیشترین هجرت گردشگران به مراد تفریحی و سرگرمی صورت می پذی
وزیر راه و شهر سازی گفت: «نیازمند ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد هستیم و این تکلیفی است که در قانون به عهده وزارت مسکن گذاشته شده و شهرداری‌ها هم مجاز هستند که با اتکا به ظرفیت‌های خود کمک کنند.»

خانه ارزان برای کم‎ درآمدها طرحی است که وزیر راه و شهر سازی از آن صحبت کرده است. محمد اسلامی از ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در سال برای اقشار کم درآمد خبر داد.
از بازآفرینی محله‎ها حمایت می‎شود
به گزارش مجله دلتا، محمد اسلامی با بیان این‎که تزریق
وصیت نامه شهید ابراهیم همت
شهید ابراهیم همت در دومین وصیت نامه بجامانده از خود نوشته است: خویشتن را در قفس محبوس می بینم و می خواهم از قفس به در آیم.سیمهای خاردار مانعند.من از دنیای ظاهر فریب مادیات و همه آنچه که از خدا بازم می دارد متنفرم.
به تاریخ 19/10/59 شمسی ساعت 10:10 شب چند سطری وصیت نامه می نویسم : هر شب ستاره ای را به زمین می کشند و باز این آسمان غم‌زده غرق ستاره است ، مادر جان می دانی تو را بسیاردوست دارم و می دانی که فرزندت چقدر عاشق شهادت
"محمد ابراهیم همت" در روز 12 فروردین 1334 در شهرضا در خانواده ای متدین بدنیا آمد.  وی  در دوران تحصیلش از هوش واستعداد فوق العاده‍ای برخوردار بود و با موفقیت تمام دوران دبستان و دبیرستان را پشت سر گذاشت.

هنگام فراغت از تحصیل بویژه در تعطیلات تابستانی با کار وتلاش فراوان مخارج شخصی خود را برای تحصیل بدست می‌آورد و از این راه به خانواده زحمتکش خود کمک قابل توجه ای می‌کرد.  در سال 1352 مقطع دبیرستان را با موفقیت پشت سرگذاشت و پس از اخذ دیپلم با نم
سواحل درک کنارکیکی از زیباییهای بی سابقه کشور ایران در سیستان و بلوچستان در حاشیه دریا دریای عمان جای دارد . سواحل روستای درک , در بخش زرآباد شهرستان کنارک , خیر صرفا یکی یگانه ‌ترین سواحل کشور‌ایران که از بی نظیرترین سواحل عالم است , جایی که آبهای فیروزه‌ ای عمان و اقیانوس هند به نیز می پیوندند و دریا و کویر در آغوش نیز طبیعتی شگفت انگیز رفتار کرده اند . حاشیه دریا فهم با تپه رمل ‌ها و نخل‌ ها صحنه‌ های بدیعی را به‌وجو
س    

داستان بلند     رویادوز      اثری ادبی و متفاوت از نویسنده تازه قلم و   شمالی کشورمان است که پس از شش سال بایکوت  و ممنوع الچاپ شدنش  به ناگهانی  توسط ریاست جدیدی ممیزی و وزارت ارشاد اسلامی دولت تدبیر و امید  از کنج بایگانی بیرون کشیده شد و پس از بررسی مجدد ان با  توجه به ملاحظات شرعی    لحاظ شده بر آن  با چاپ و انتشار این اثر موافقت شد .     نویسنده ی  ممنوع القلم این اثر  که پس از میم مودب پور  جزو یکی از کم کارترین و  سانسور شده های
ممکن است خانمهایی که تحریک صحیح نقطه جی را تجربه میکنند به مرحله انزال و خروج منی از واژن نیز برسند اما همه خانمها به خروج آب (یا منی) نمیرسند و فقط برخی از آنها این توانایی را دارند. از آنجا که گیاه پنج انگشت توانایی تنظیم هورمونها را در بدن د ارد، استفاده از دمنوش آن میتواند آکنهای را که توسط تغییرات هورمونی ایجاد میشود، کاهش دهد. گرچه حسگرهای اثر انگشت مختلف امروزه از ساز و کار و اجزای مشابهی تشکیل شدهاند، آنچه باعث تفاوت آنها میشود الگوری
  داستان بلند     رویادوز      اثری ادبی و متفاوت از نویسنده تازه قلم و   شمالی کشورمان است که پس از شش سال بایکوت  و ممنوع الچاپ شدنش  به ناگهانی  توسط ریاست جدیدی ممیزی و وزارت ارشاد اسلامی دولت تدبیر و امید  از کنج بایگانی بیرون کشیده شد و پس از بررسی مجدد ان با  توجه به ملاحظات شرعی    لحاظ شده بر آن  با چاپ و انتشار این اثر موافقت شد .     نویسنده ی  ممنوع القلم این اثر  که پس از میم مودب پور  جزو یکی از کم کارترین و  سانسور شده های عرصه نوی
  داستان بلند     رویادوز      
اثری. جدید از نویسنده مدرنیته. کشورمان است که پس از شش سال بایکوت  و ممنوع الچاپ شدنش  به ناگهانی  توسط ریاست جدیدی ممیزی و وزارت ارشاد اسلامی دولت تدبیر و امید  از کنج بایگانی بیرون کشیده شد و پس از بررسی مجدد ان با  توجه به ملاحظات شرعی    لحاظ شده بر آن  با چاپ و انتشار این اثر موافقت شد .    نویسنده ی  ممنوع القلم این اثر  که پس از میم مودب پور  جزو یکی از کم کارترین و  سانسور شده های عرصه نویسندگی است با لقب ر
هوالجمیل
انا لله و انا الیه راجعون
آن یار کز او خانه ما جای پَری بود - سر تا قدمش چون پَری از عیب بَری بود
دل گفت فروکش کنم این شهر به بویش - بیچاره ندانست که یارش سفری بود...
مرگ پایان زندگی نیست بلکه تولدی دیگر در دنیائی بهتر است و همگان چشندۀ این شربت گوارایند اما فراق یاران که از جنس زندگی عاشقانه است حتی به مدتهای کوتاه، طاقت فرسا و جانسوز است و وقتی دیدار مجدد به قیامت باشد سخت تر و جانسوزتر و آنچه قلب بازماندگان را آتش می زند یادآوری خوبی ه
❌ شبهه ۵۱۰
رهبر عزیزم  
ما انتخاب کردیم،  اما دولت در سایه حضرتعالی مانع اجرای سیاستهای که مورد قبول ما بوده اجرا شود 
۱- ما رای دادیم تا سیاست تنش زدایی جایگزین تحریک دشمنان و رویکردهای تنش زا در روابط بین الملی باشیم! 
۲- ما رای دادیم، با کشورهای صاحب سرمایه و تکنولوژی روابط اقتصادی و تجاری داشته باشیم، اما حضرتعالی حتی با خرید هواپیما مخالفت نموده اید، 
۳- ما رای داده ایم، تا دلارهای نفتی ایران برای اشتغال و ازدواج جوانان گردد، اما اولو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها